torby i worki typu Big Bag

big bag | fibc

Torba do przechowywania Big Bag została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną żywotność, a tym samym optymalny zwrot dla naszych klientów w każdych okolicznościach. Jest to możliwe dzięki najlepszemu doborowi materiałów, zastosowaniu sprawdzonych komponentów i certyfikowanej produkcji. Ten worek magazynowy doskonale nadaje się do transportu, przechowywania i tranzytu towarów masowych, takich jak żywność i produkty dla przemysłu budowlanego, chemicznego i farmaceutycznego. Big Bag jest dostępny w kilku wariantach i rozmiarach. Możliwe jest również dostosowanie i mniejsze serie. Chcesz złożyć zamówienie bezpośrednio lub zobaczyć różne warianty? Sprawdź je tutaj lub skontaktuj się z nami!

DLACZEGO FLEXXOLUTIONS?

Posiadamy cały łańcuch sprzedaży, badań i rozwoju, inżynierii projektowej, produkcji i montażu we własnym zakresie. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość w najlepszej cenie.

Życzenia klientów są dla nas najważniejsze. Nasi eksperci korzystają z naszego podstawowego projektu, aby zaprojektować Twój projekt. Zapewnia to optymalny projekt przy jak najmniejszej inwestycji.

Oprócz naszych ekspertów ds. sprzedaży zatrudniamy również inżynierów mechaników, specjalistów ds. tekstyliów i technologów chemicznych, jak również wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie produkcji, montażu i administracji, aby zapewnić Państwu najlepsze doradztwo.

Z nami każdy projekt jest tworzony na miarę, co pozwala nam zachować ostrość i dostarcza najlepsze Big Bag dla Ciebie!

Od dziesięcioleci wprowadzamy innowacje w tekstyliach technicznych, znamy rynek i możliwości jak żaden inny. W pełni udostępniamy tę wiedzę naszym Klientom.

specyfikacji Big Bag

MASZ PYTANIA?

A może chcesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z Joyce:

Big Bag Niepowlekany

Niepowlekane worki Big Bag są właściwym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, jeśli szukasz worka Big Bag na granulat, piasek, żwir, kamienie lub drewno. Flexxolutions produkuje różne rozmiary i wersje, z których większość jest dostarczana z magazynu. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie innych rozmiarów i/lub wersji!

beschichtete Big Bag (individuelle Gestaltung möglich)

Powlekane worki Big Bag nadają się do przechowywania produktów o drobnym składzie, takich jak cukier, sól, skrobia, przyprawy, proszki itp. W przypadku produktów, które nie powinny ulec zawilgoceniu, zalecamy worki Big Bag z workiem wewnętrznym (Liner). Prosimy o kontakt w sprawie innych rozmiarów i/lub wersji, ponieważ możliwe są również produkty na zamówienie i mniejsze serie!

big bag Azbest

big bag Liner

Worki Big Bag Liner są wyposażone w szczelny worek wewnętrzny z polietylenu, zwany również Liner lub Inliner. Worki Big Bag z workiem wewnętrznym są szczególnie szeroko stosowane w przypadku produktów, które nie powinny ulec zawilgoceniu, takich jak ziarna kawy, dodatki do żywności, mleko w proszku itp. Są one również dostępne w różnych rozmiarach i wzorach.

big bag Odporny na pleśń

Formowalne worki Big Bag są również nazywane workami Q lub Stabilon Big Bag, ponieważ po odpowiednim napełnieniu stoją jak dom. Worki te można również układać jeden na drugim. Największą zaletą jest to, że te worki Big Bag nadają się do produktów, które muszą być transportowane na większe odległości. Dzięki sztywnym workom Big Bag można optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń ładunkową w ciężarówce i kontenerze transportowym.

Big bagi z certyfikatami UN i ADR

Worki Big Bag UN i ADR są testowane i certyfikowane dla określonej grupy opakowań i w oparciu o substancję niebezpieczną. Worki Big Bag są certyfikowane do przechowywania i transportu różnych substancji niebezpiecznych. W przypadku większości substancji niebezpiecznych, które mogą być transportowane w workach Big Bag, obowiązkowy jest pyłoszczelny worek Big Bag lub worek Big Bag z workiem wewnętrznym (worek plastikowy – wkładka).

Cztery typy modeli worków Big Bag z certyfikatem ONZ to:

13H1 – FIBC produkowane z niepowlekanego polipropylenu.
13H2 – FIBC produkowane z powlekanego polipropylenu.
13H3 – FIBC produkowane z niepowlekanego polipropylenu z wkładką (plastikową torbą).
13H4 – pojemniki FIBC produkowane z powlekanego polipropylenu z wkładką (worek plastikowy).

Aby określić, który worek Big Bag jest wymagany dla pakowanej substancji niebezpiecznej, ważne jest, abyśmy mieli prawidłową klasę 13H. lub (jeśli jest znany) numer identyfikacyjny substancji UN. Na podstawie oznaczenia lub numeru UN z przyjemnością udzielimy porady!

Scroll to Top