big bag

big bag | fibc

Worek do przechowywania Bigbag został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną żywotność w każdych warunkach, a tym samym optymalny czas zwrotu dla naszych klientów. Umożliwiamy to, wybierając najlepsze materiały, stosując sprawdzone komponenty i certyfikowaną produkcję. Ten worek do przechowywania jest bardzo odpowiedni do transportu, przechowywania i tranzytu towarów masowych, takich jak żywność, produkty budowlane, przemysł chemiczny i farmaceutyczny. Bigbag jest dostępny w różnych wariantach i z różnymi konstrukcjami dna. Chcesz zamówić bezpośrednio lub obejrzeć różne wersje? Zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepem internetowym www.bigbag-online.nl

DLACZEGO FLEXXOLUTIONS?

Posiadamy cały łańcuch sprzedaży, badań i rozwoju, inżynierii projektowej, produkcji i montażu we własnym zakresie. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość w najlepszej cenie.

Życzenia klientów są dla nas najważniejsze. Nasi eksperci korzystają z naszego podstawowego projektu, aby zaprojektować Twój projekt. Zapewnia to optymalny projekt przy jak najmniejszej inwestycji.

Oprócz naszych ekspertów ds. sprzedaży zatrudniamy również inżynierów mechaników, specjalistów ds. tekstyliów i technologów chemicznych, jak również wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie produkcji, montażu i administracji, aby zapewnić Państwu najlepsze doradztwo.

Z nami każdy projekt jest tworzony na miarę, co pozwala nam zachować ostrość i dostarcza najlepsze Big Bag dla Ciebie!

Od dziesięcioleci wprowadzamy innowacje w tekstyliach technicznych, znamy rynek i możliwości jak żaden inny. W pełni udostępniamy tę wiedzę naszym Klientom.

specyfikacji Big Bag

MASZ PYTANIA?

A może chcesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z Anneke:

Scroll to Top