gazoszczelny

FLEXXOCOVER

gazoszczelna

FLEXXOCOVER

Dach silosu gazoszczelny

Gazoszczelna pokrywa silosu Flexxocover została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną żywotność w każdych warunkach, a tym samym optymalny czas zwrotu dla naszych klientów. Umożliwiamy to, wybierając najlepsze materiały, stosując sprawdzone komponenty oraz certyfikowaną produkcję i montaż. W zależności od życzenia, pokrywę silosu można zamontować gazoszczelnie wewnątrz lub na górze krawędzi silosu. Wybór ten ma wpływ na zakres, w jakim konserwacja może być przeprowadzana na pokrywie i silosie. Zapytaj jednego z naszych ekspertów ds. sprzedaży o więcej informacji! Produkt ten jest również dostępny w wersji niegazoszczelnej.

Flexxocover gasdicht manopening 800x700 px -silodak gasdicht-

DLACZEGO FLEXXOCOVER JEST GAZOSZCZELNY A NIE TYLKO GAZOSZCZELNY DACH SILOSU?

DLACZEGO FLEXXOLUTIONS?

Posiadamy cały łańcuch sprzedaży, badań i rozwoju, inżynierii projektowej, produkcji i montażu we własnym zakresie. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość w najlepszej cenie.

Życzenia klientów są dla nas najważniejsze. Nasi eksperci korzystają z naszego podstawowego projektu, aby zaprojektować Twój projekt. Zapewnia to optymalny projekt przy jak najmniejszej inwestycji.

Oprócz naszych ekspertów ds. sprzedaży zatrudniamy również inżynierów mechaników, specjalistów ds. tekstyliów i technologów chemicznych, jak również wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie produkcji, montażu i administracji, aby zapewnić Państwu najlepsze doradztwo.

Z nami każdy projekt jest szyty na miarę, co zapewnia optymalne rozwiązanie.

Od dziesięcioleci wprowadzamy innowacje w tekstyliach technicznych, znamy rynek i możliwości jak żaden inny. W pełni udostępniamy tę wiedzę naszym Klientom.

SPECYFIKACJA FLEXXOCOVER – GAZOSZCZELNY

MASZ PYTANIA?

Chcesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z Hubert:

WARIANTY

Flexxocover gasdicht silodak montage binnenzijde silowand met pijl-silodak gasdicht-

MONTAŻ WEWNĄTRZ ŚCIANY SILOSU

Ta metoda montażu jest najpowszechniej stosowaną zasadą ze względu na koszty.

Flexxocover gasdicht silodak montage bovenop silowand met pijl -silodak gasdicht-

MONTAŻ NA ŚCIANIE SILOSU

Zaletą tej metody montażu jest to, że pokrywa może być również otwierana i zamykana gazoszczelnie podczas późniejszej fazy pracy podczas postojów w pracy.

SZUKASZ INNEGO RODZAJU POKRYWY?

FLEXXOCOVER WERSJA NIEGAZOSZCZELNEJ

Flexxocover nadaje się do silosów betonowych, elementów prefabrykowanych i stalowych i został z powodzeniem umieszczony przez nas na ponad 1000 zbiornikach.

FLEXXOCOVER DACH SILOSU Z PŁUCAMI

Flexxocover z plucami jest dwumembranowym dachem. Wewnętrzna membrana utrzymuje (bio)gaz wewnątrz, a napięta membrana zewnętrzna zapobiega wpływom zewnętrznym. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat tego produktu.

FLEXXODOMER DWUMEMBRANOWY DACH BIOGAZOWY

Ten dwumembranowy dach idealnie nadaje się na pokrycie silosów, w których przechowywany jest biogaz lub w których wytwarzana jest energia odnawialna.

Scroll to Top