z plucami

FLEXXOCOVER

z płucami

FLEXXOCOVER

DACH SILOSU Z GAZOSZCZELNĄ MEMBRANĄ WEWNĘTRZNĄ

Dach silosu z płucami, zwany również gazoszczelną membraną wewnętrzną, nadaje się do przechowywania (bio)gazu. Ten Flexxocover składa się z dwóch membran. Membrana wewnętrzna zapewnia gazoszczelne uszczelnienie i w ten sposób określa zmienną objętość gazu. Membrana zewnętrzna chroni rzeczywistą objętość magazynowanego gazu przed wpływami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie UV, deszcz, śnieg i wiatr. Pokrywa silosu Flexxocover z gazoszczelną membraną wewnętrzną została zaprojektowana tak, aby zapewnić naszym klientom maksymalną żywotność, a tym samym optymalny czas zwrotu inwestycji w każdych warunkach. Umożliwiamy to poprzez wybór najlepszych materiałów, zastosowanie sprawdzonych komponentów oraz certyfikowaną produkcję i montaż. Oprócz tej wersji, Flexxocover jest również dostępny w wersji standardowej oraz w wersji gazoszczelnej z pojedynczą membraną.

Dach silosu z gazoszczelną membraną wewnętrzną

Dach silosu z membraną wewnętrzną, zwaną również membraną gazoszczelną, jest odpowiedni do magazynowania (bio)gazu. Ta osłona Flexxocover składa się z dwóch membran. Membrana wewnętrzna zapewnia gazoszczelność i w ten sposób określa zmienną objętość gazu. Membrana zewnętrzna chroni rzeczywistą objętość magazynu gazu przed wpływem czynników atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV, deszcz, śnieg i wiatr. Pokrywa silosu Flexxocover z gazoszczelną membraną wewnętrzną została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalną żywotność w każdych warunkach, a tym samym optymalny zwrot z inwestycji dla naszych klientów. Jest to możliwe dzięki doborowi najlepszych materiałów, stosowaniu sprawdzonych komponentów oraz certyfikowanej produkcji i montażowi. Oprócz tej wersji, osłona Flexxocover jest również dostępna w wersji gazoszczelnej oraz w wersji gazoszczelnej z pojedynczą membraną.

Flexxocover met Long gasdicht silodak 800x800 px -flexxocover met long-

DLACZEGO FLEXXOCOVER Z PŁUCAMI ZAMIAST ZWYKŁEGO DACHU SILOSU Z GAZOSZCZELNĄ MEMBRANĄ WEWNĘTRZNĄ?

DLACZEGO FLEXXOLUTIONS?

Posiadamy cały łańcuch sprzedaży, badań i rozwoju, inżynierii projektowej, produkcji i montażu we własnym zakresie. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość w najlepszej cenie.

Życzenia klientów są dla nas najważniejsze. Nasi eksperci korzystają z naszego podstawowego projektu, aby zaprojektować Twój projekt. Zapewnia to optymalny projekt przy jak najmniejszej inwestycji.

Oprócz naszych ekspertów ds. sprzedaży zatrudniamy również inżynierów mechaników, specjalistów ds. tekstyliów i technologów chemicznych, jak również wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie produkcji, montażu i administracji, aby zapewnić Państwu najlepsze doradztwo.

Z nami każdy projekt jest szyty na miarę, co zapewnia optymalne rozwiązanie.

Od dziesięcioleci wprowadzamy innowacje w tekstyliach technicznych, znamy rynek i możliwości jak żaden inny. W pełni udostępniamy tę wiedzę naszym Klientom.

SPECYFIKACJE FLEXXOCOVER Z PŁUCAMI

MASZ PYTANIA?

Chcesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z Hubert:

SZUKASZ INNEGO DACHU?

FLEXXOCOVER WERSJA Z NIEGAZOSZCZELNA

Flexxocover nadaje się do silosów betonowych, elementów prefabrykowanych i stalowych i został z powodzeniem umieszczony przez nas na ponad 1000 zbiornikach.

FLEXXOCOVER GAZOSZCZELNY

Gazoszczelna konstrukcja Flexxocover zapewnia jego gazoszczelność dzięki gazoszczelnej konstrukcji kalenicy, włazów i przejścia z dachu silosu do ściany silosu.

FLEXXODOMER DWUMEMBRANOWY DACH BIOGAZOWY

Ten dwumembranowy dach idealnie nadaje się na pokrycie silosów, w których przechowywany jest biogaz lub w których wytwarzana jest energia odnawialna.

Scroll to Top