FLEXXOCOVER

FLEXXOCOVER

Chronić silos za pomocą dachu silosu

Chroń silos przed warunkami atmosferycznymi, zapachami i emisją amoniaku za pomocą dachu silosu lub pokrywy silosu firmy Flexxolutions. Pokrywa ta może być dopasowana do prawie każdego betonowego, drewnianego lub stalowego silosu na rynku. Flexxocover jest dostępny w wersji otwieranej gazowo z przyspawanymi pasami, w wersji z oddzielną konstrukcją pasów do częstego otwierania i zamykania lub w wersji, w której dach jest napinany poprzez wysuwanie kolumny centralnej. W zależności od zastosowania dostępne są również różne warianty w wersji gazoszczelnej. Pokrywa silosu Flexxocover została zaprojektowana tak, aby zagwarantować maksymalną żywotność w każdych warunkach, a tym samym optymalny zwrot kosztów dla naszych klientów. Umożliwiamy to poprzez dobór najlepszych materiałów, stosowanie sprawdzonych komponentów oraz poprzez certyfikowaną produkcję i montaż.

Bescherm de silo met een silodak

Chroń silos przed działaniem czynników atmosferycznych, nieprzyjemnym zapachem i emisją CO2 za pomocą dachu silosu lub pokrywy silosu z Flexxolutions. Pokrywa ta może być montowana na prawie każdym dostępnym na rynku silosie betonowym, drewnianym lub stalowym. Flexxocover jest dostępny w wersji otwieranej gazem z przyspawanymi pasami, z oddzielną konstrukcją pasów do częstego otwierania i zamykania lub w wersji, w której dach jest napinany poprzez wydłużenie centralnej kolumny. W zależności od zastosowania dostępna jest również wersja gazoszczelna. Osłona silosu Flexxocover została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną żywotność, a tym samym optymalny zwrot z inwestycji dla naszych klientów w każdych okolicznościach. Umożliwiamy to poprzez wybór najlepszych materiałów, zastosowanie sprawdzonych komponentów oraz certyfikowaną produkcję i montaż.

WARIANTY

Flexxocover 35 meter variant 500x250 px -silodak-

FLEXXOCOVER POKRYWA SILOSU

Opisany powyżej Flexxocover z otworem gazowym jest standardową pokrywą silosu. Masz dodatkowe życzenia lub wymagania? Możemy zrealizować wszystkie opcje dostępne na rynku!

Flexxocover z luźnymi paskami jest tu częściowo otwarty, dzięki czemu konserwacja pokrywy może być przeprowadzana łatwo i regularnie w stosunkowo krótkim czasie, który został opracowany w taki sposób, że otwarcie i zamknięcie zajmuje mniej niż godzinę.

FLEXXOCOVER AKTYWNA OBSŁUGA TECHNICZNA

Flexxocover Active Maintenance został opracowany specjalnie dla klientów, którzy chcą mieć możliwość wielokrotnej konserwacji silosu lub pokrywy. Osłona jest zaprojektowana w taki sposób, że jej otwarcie i zamknięcie zajmuje mniej niż godzinę.

Flexxocover spannen middenkolom 500x250 px -silodak-

NAPRĘŻONY NAD ŚRODKOWĄ KOLUMNĄ

W przypadku silosów ze stali lub stali nierdzewnej, napinanie jest często stosowane poprzez wydłużenie centralnej kolumny. Zapewnia to szczelny montaż.

Flexxocover silodak 600x429 px -silodak-

DLACZEGO FLEXXOCOVER I NIE MA ZWYKŁEGO DACHU SILOSU?

DLACZEGO FLEXXOLUTIONS?

Mamy cały łańcuch sprzedaży, R & D, inżynierii projektu, produkcji i montażu w domu. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość za najniższą cenę.

Życzenia klienta są dla nas najważniejsze. Nasi eksperci opracują Państwa projekt w oparciu o nasz podstawowy projekt. Zapewnia to optymalny projekt przy możliwie najniższych nakładach.

Oprócz naszych ekspertów z salonu, zatrudniamy również inżynierów mechaników, włókienników i technologów chemicznych, jak również wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie produkcji, montażu i administracji, aby zapewnić Państwu najlepsze możliwe doradztwo.

U nas każdy projekt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, co pozwala nam zachować ostrość i daje Państwu najlepszy dach!

Od dziesięcioleci wprowadzamy innowacje w dziedzinie tekstyliów technicznych i jak nikt inny znamy rynek i możliwości. Udostępniamy Państwu tę wiedzę w całości.

SPECYFIKACJI FLEXXOCOVER
SZUKASZ INNEGO RODZAJU POKRYWY?

Ochrona silosu za pomocą dachu silosu lub pokrywy silosu od Flexxolutions

Scroll to Top