FLEXXOCOVER

FLEXXOCOVER

Chronić silos za pomocą dachu silosu

Chroń silos przed warunkami atmosferycznymi, zapachami i emisją amoniaku za pomocą dachu silosu lub pokrywy silosu firmy Flexxolutions. Pokrywa ta może być dopasowana do prawie każdego betonowego, drewnianego lub stalowego silosu na rynku. Flexxocover jest dostępny w wersji otwieranej gazowo z przyspawanymi pasami, w wersji z oddzielną konstrukcją pasów do częstego otwierania i zamykania lub w wersji, w której dach jest napinany poprzez wysuwanie kolumny centralnej. W zależności od zastosowania dostępne są również różne warianty w wersji gazoszczelnej. Pokrywa silosu Flexxocover została zaprojektowana tak, aby zagwarantować maksymalną żywotność w każdych warunkach, a tym samym optymalny zwrot kosztów dla naszych klientów. Umożliwiamy to poprzez dobór najlepszych materiałów, stosowanie sprawdzonych komponentów oraz poprzez certyfikowaną produkcję i montaż.

Bescherm de silo met een silodak

Chroń silos przed działaniem czynników atmosferycznych, nieprzyjemnym zapachem i emisją CO2 za pomocą dachu silosu lub pokrywy silosu z Flexxolutions. Pokrywa ta może być montowana na prawie każdym dostępnym na rynku silosie betonowym, drewnianym lub stalowym. Flexxocover jest dostępny w wersji otwieranej gazem z przyspawanymi pasami, z oddzielną konstrukcją pasów do częstego otwierania i zamykania lub w wersji, w której dach jest napinany poprzez wydłużenie centralnej kolumny. W zależności od zastosowania dostępna jest również wersja gazoszczelna. Osłona silosu Flexxocover została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną żywotność, a tym samym optymalny zwrot z inwestycji dla naszych klientów w każdych okolicznościach. Umożliwiamy to poprzez wybór najlepszych materiałów, zastosowanie sprawdzonych komponentów oraz certyfikowaną produkcję i montaż.

WARIANTY

Een nieuw gemonteerde silo-afdekking voor mestopslag. De Flexxocover gasopen uitvoering die geschikt is voor betonnen, element- en stalen silo’s en is inmiddels op meer dan 1000 tanks succesvol door ons geplaatst. Klik hier voor meer informatie.

FLEXXOCOVER POKRYWA SILOSU

Opisany powyżej Flexxocover z otworem gazowym jest standardową pokrywą silosu. Masz dodatkowe życzenia lub wymagania? Możemy zrealizować wszystkie opcje dostępne na rynku!

De Flexxocover met losse banden is hier deels open, zodat er eenvoudig en regelmatig in relatief korte tijd onderhoud gepleegd kan worden aan de afdekking, welke zo is ontwikkeld dat het openen en sluiten minder dan één uur in beslag neemt.

FLEXXOCOVER AKTYWNA OBSŁUGA TECHNICZNA

Flexxocover Active Maintenance został opracowany specjalnie dla klientów, którzy chcą mieć możliwość wielokrotnej konserwacji silosu lub pokrywy. Osłona jest zaprojektowana w taki sposób, że jej otwarcie i zamknięcie zajmuje mniej niż godzinę.

Flexxocover spannen middenkolom 500x250 px -silodak-

NAPRĘŻONY NAD ŚRODKOWĄ KOLUMNĄ

W przypadku silosów ze stali lub stali nierdzewnej, napinanie jest często stosowane poprzez wydłużenie centralnej kolumny. Zapewnia to szczelny montaż.

DLACZEGO FLEXXOCOVER I NIE MA ZWYKŁEGO DACHU SILOSU?

DLACZEGO FLEXXOLUTIONS?

Mamy cały łańcuch sprzedaży, R & D, inżynierii projektu, produkcji i montażu w domu. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość za najniższą cenę.

Życzenia klienta są dla nas najważniejsze. Nasi eksperci opracują Państwa projekt w oparciu o nasz podstawowy projekt. Zapewnia to optymalny projekt przy możliwie najniższych nakładach.

Oprócz naszych ekspertów z salonu, zatrudniamy również inżynierów mechaników, włókienników i technologów chemicznych, jak również wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie produkcji, montażu i administracji, aby zapewnić Państwu najlepsze możliwe doradztwo.

U nas każdy projekt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, co pozwala nam zachować ostrość i daje Państwu najlepszy dach!

Od dziesięcioleci wprowadzamy innowacje w dziedzinie tekstyliów technicznych i jak nikt inny znamy rynek i możliwości. Udostępniamy Państwu tę wiedzę w całości.

SPECYFIKACJI FLEXXOCOVER
SZUKASZ INNEGO RODZAJU POKRYWY?

Ochrona silosu za pomocą dachu silosu lub pokrywy silosu od Flexxolutions

Scroll to Top