FLEXXOsphere

FLEXXOsphere

KULA GAZOWA | MAGAZYNOWANIE GAZU

Kanister gazowy Flexxosphere został opracowany do przechowywania gazu powstałego z odpadów organicznych w oczyszczalni ścieków lub biogazowni. Ten pojemnik na gaz został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną żywotność, a tym samym optymalny czas zwrotu inwestycji dla naszych klientów w każdych warunkach. Jest to możliwe dzięki najlepszemu doborowi materiałów, zastosowaniu sprawdzonych komponentów oraz certyfikowanej produkcji i montażowi. Standardowo Flexxosphere wytrzymuje ciśnienie w zakresie od 0 mbar do +15,0 mbar i może obsługiwać chwilowe ciśnienie +20,0 mbar. Wyższe ciśnienia są możliwe na życzenie.

KULA GAZOWA | MAGAZYNOWANIE GAZU

Uchwyt na gaz Flexxosphere jest przeznaczony do przechowywania gazu wytwarzanego z odpadów organicznych w oczyszczalni ścieków lub biogazowni. Ta kula gazowa została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną żywotność w każdych warunkach, a tym samym optymalny czas zwrotu dla naszych klientów. Umożliwiamy to poprzez wybór najlepszego materiału, zastosowanie sprawdzonych komponentów oraz certyfikowaną produkcję i montaż. Flexxosphere może wytrzymać standardowe ciśnienie pomiędzy 0 mbar i +15,0 mbar oraz tymczasowe ciśnienie +20,0 mbar. Wyższe ciśnienia są możliwe na życzenie.

Twee Flexxosphere's naast elkaar in gebruik voor gasopslag

DLACZEGO FLEXXOSPHERE ZAMIAST ZWYKŁEJ KULI GAZOWEJ?

DLACZEGO FLEXXOLUTIONS?

Posiadamy cały łańcuch sprzedaży, badań i rozwoju, inżynierii projektowej, produkcji i montażu we własnym zakresie. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość w najlepszej cenie.

Życzenia klientów są dla nas najważniejsze. Nasi eksperci korzystają z naszego podstawowego projektu, aby zaprojektować Twój projekt. Zapewnia to optymalny projekt przy jak najmniejszej inwestycji.

Oprócz naszych ekspertów ds. sprzedaży zatrudniamy również inżynierów mechaników, specjalistów ds. tekstyliów i technologów chemicznych, jak również wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie produkcji, montażu i administracji, aby zapewnić Państwu najlepsze doradztwo.

Z nami, każdy projekt jest wykonywany na miarę, co pozwala nam trzymać się na nogach i daje w rezultacie najlepszą kulę gazu dla Ciebie!

Od dziesięcioleci wprowadzamy innowacje w tekstyliach technicznych, znamy rynek i możliwości jak żaden inny. W pełni udostępniamy tę wiedzę naszym Klientom.

Specyfikacji Flexxosphere

MASZ PYTANIA?

A może chcesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z Hubert:

ZASTANAWIASZ SIE JAK WYGLĄDA NASZA KULA GAZOWA W PRZEKROJU?
Een gespecificeerd overzicht van hoe een Flexxosphere gasbol werkt en gemonteerd wordt voor het gebruik van gasopslag

Jak widać, Flexxosphere składa się z dwóch membran. Zewnętrzna membrana zachowuje swój piękny wypukły kształt dzięki pracy wentylatora. Dzięki wypukłemu kształtowi, gaz znajdujący się wewnątrz jest dobrze chroniony przed wpływami zewnętrznymi, takimi jak śnieg i wiatr. Wewnętrzna membrana chroni zmienne magazynowanie gazu. Bezpieczeństwo nadciśnienia/podciśnienia zapewnia bezpieczną pracę.

Scroll to Top