nicOsilo

nicosilo | flexxosilo

Potrzebujesz (elastycznego) tekstylnego silosu kieszonkowego do przechowywania? Odkryj Nicosilo! Ten tekstylny worek magazynowy lub silos workowy „wisi” w ramie i jest idealny do przechowywania i transportu lekkich towarów masowych. Silos jest szybki i łatwy do ustawienia, nawet w trudno dostępnych miejscach i szczególnie nadaje się do użytku wewnątrz pomieszczeń. Do ościeżnicy, w zależności od wymiarów i maksymalnego ciężaru objętościowego, wybieramy ocynkowaną ramę z rur stalowych lub specyficzną dla klienta (ocynkowaną lub powlekaną) ramę profilową. Flexxosilo jest elastyczną, mobilną, składaną wersją znanego Nicosilo. Jest to również silos kieszonkowy, tylko jest składany. Obie wersje nadają się do przechowywania i transportu wszelkiego rodzaju lekkich towarów masowych, takich jak wiele granulatów z pianki ekspandowanej i wiórów (EPS, EPE, EPP) oraz małych części z tworzyw sztucznych (kapsle, butelki). Tkanina użyta do produkcji zależy od Państwa potrzeb i zastosowania. Nicosilo i Flexxosilo zostały zaprojektowane tak, aby zagwarantować maksymalną żywotność i tym samym optymalny zwrot dla naszych klientów w każdych okolicznościach. Pozwala nam to na wybór najlepszych materiałów, poprzez zastosowanie sprawdzonych komponentów oraz certyfikowaną produkcję i montaż.

DLACZEGO NICOSILO ZAMIAST SILOSU KIESZONKOWEGO?

DLACZEGO FLEXXOLUTIONS?

Posiadamy cały łańcuch sprzedaży, badań i rozwoju, inżynierii projektowej, produkcji i montażu we własnym zakresie. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość w najlepszej cenie.

Życzenia klientów są dla nas najważniejsze. Nasi eksperci korzystają z naszego podstawowego projektu, aby zaprojektować Twój projekt. Zapewnia to optymalny projekt przy jak najmniejszej inwestycji.

Oprócz naszych ekspertów ds. sprzedaży zatrudniamy również inżynierów mechaników, specjalistów ds. tekstyliów i technologów chemicznych, jak również wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie produkcji, montażu i administracji, aby zapewnić Państwu najlepsze doradztwo.

Z nami każdy projekt jest wykonywany na miarę, co pozwala nam trzymać się na nogach i zapewnia Państwu najlepszy silos magazynowy!

Od dziesięcioleci wprowadzamy innowacje w tekstyliach technicznych, znamy rynek i możliwości jak żaden inny. W pełni udostępniamy tę wiedzę naszym Klientom.

specyfikacji nicosilo & flexxosilo

MASZ PYTANIA?

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z Anneke:

RODZAJE

Ten poręczny system przechowywania jest dostępny w dwóch głównych wersjach. Pierwszy wariant to stacjonarny Nicosilo, a drugi wariant to Flexxosilo, mobilna i składana wersja Nicosilo.

Nicosilo bulkopslag 800x600 px -nicosilo flexxosilo-
Lock

NICOSILO NA STAŁE

Nicosilo składa się z worku do przechowywania, wykonanego z materiału, który jest określany zgodnie z zastosowaniem i Twoimi życzeniami. Co więcej, Nicosilo jest dostarczane z ramą wykonaną na miarę. Rama wykonana jest z ocynkowanych rur stalowych lub indywidualnie malowanych lub powlekanych ram profilowych. Torba silosowa może być podłączona do dowolnego systemu wylotowego i może być wyposażona w różnego rodzaju akcesoria, takie jak otwory obserwacyjne, zamki błyskawiczne, schowki, przejścia i schody. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania porady!

Wheel

FLEXXOSILO MOBILNE

Pojawiło się zapotrzebowanie ze strony rynku na możliwość opracowania również wersji mobilnej. W ten sposób powstał Flexxosilo. Ten worek do przechowywania to Nicosilo, który można złożyć za pomocą specjalnej ramki. Rama stoi na kółkach, dzięki czemu Flexxosilo jest łatwy w transporcie. Dzięki temu torba nadaje się bardzo dobrze jako tymczasowe miejsce składowania towarów masowych, które muszą być transportowane, na przykład, lub towarów masowych, które są używane w różnych miejscach.

Flexxosilo mobilny magazyn masowy 800x600 px -flexxosilo nicosilo -
Scroll to Top