KIM JESTEŚMY?

KIM JESTEŚMY?

INNOWACYJNA FIRMA & ETYCZNY ZESPÓŁ!

Jesteśmy innowacyjną firmą, która składa się z entuzjastycznej grupy pracowników, którzy wspólnie zapewniają, że możemy tworzyć najlepsze produkty z tekstyliów technicznych. Kierujemy się naszą pasją do innowacji i naszą wspólną siłą, aby zobaczyć, jak indywidualne życzenia naszych klientów stają się rzeczywistością! Nasze produkty mogą nie wydawać się naprawdę „cool”, ale przyczyniają się do lepszego i zdrowszego świata. I to nas uszczęśliwia.

INNOWACYJNA FIRMA & ETYCZNY ZESPÓŁ!

Jesteśmy innowacyjną firmą, która składa się z entuzjastycznej grupy pracowników, którzy wspólnie zapewniają, że możemy tworzyć najlepsze produkty z tekstyliów technicznych. Kierujemy się naszą pasją do innowacji i naszą wspólną siłą, aby zobaczyć, jak indywidualne życzenia naszych klientów stają się rzeczywistością! Nasze produkty mogą nie wydawać się naprawdę „cool”, ale przyczyniają się do lepszego i zdrowszego świata. I to nas uszczęśliwia.

KTO TO UMOŻLIWIA?

Jesteś ciekaw, kto będzie częścią Flexxolutions lub chcesz wiedzieć więcej o nas? Następnie kliknij na link i skontaktuj się z kimś z naszego zespołu biurowego.

SPRZEDAŻ

Nasi doświadczeni menedżerowie ds. sprzedaży doradzają najlepsze rozwiązanie problemu lub wyzwania. Nasi agenci dobrze znają lokalny rynek w swoim kraju. Wspólnie wiemy, jak przełożyć konkretne wymagania i życzenia na produkt wysokiej jakości. Ponadto współpracujemy z partnerami, aby dostarczać nasze produkty pod „marką własną”.

INŻYNIERIA

Nasz dział inżynieryjny wykorzystuje wysokiej jakości programy projektowe 3D CAD, takie jak SolidWorks, aby efektywnie projektować nasze produkty pokrywowe i magazynowe według specyfikacji klienta. Produkty są wykonywane na zamówienie i projektowane zgodnie z życzeniami klienta, co sprawia, że każdy projekt jest niepowtarzalny.

PRODUKCJA

Posiadamy wszystkie niezbędne techniki produkcyjne w zakresie montażu (CADCAM – cięcie CNC) i spawania (wysokoczęstotliwościowe, termiczne i ultradźwiękowe) we własnym zakresie. Do produkcji systemów tekstylnych posiadamy certyfikat KIWA zgodnie z normą jakości ISO 9001:2015 oraz KIWA K73883.

MONTAŻ

Flexxolutions posiada własne zespoły montażowe ze specjalnie przeszkolonymi mechanikami z wieloletnim doświadczeniem. Aby być na bieżąco z najnowszymi technikami montażu i środkami bezpieczeństwa, nasi mechanicy są szkoleni dwa razy w roku. Pracujemy tylko z naszymi własnymi zespołami, aby zapewnić najlepszą jakość.

PRZYJRZYJ SIĘ ROZWIĄZANIOM FLEXXOLUTIONS

Chcesz zobaczyć kim jesteśmy i co robimy w 1,5 minuty? Zapraszamy do obejrzenia naszego firmowego filmu wideo!

CZY WIESZ, ŻE....?

Logo Flexxolutions doorzichtig 360x85 px

Elastyczne rozwiązania. To jest to, co my i nasza nazwa oznaczają: elastyczność, w której dostarczamy nasze rozwiązania. Życzenia klientów są dla nas najważniejsze i w każdym projekcie dostosowujemy nasze podstawowe projekty, produkcję i montaż do nich w najlepszy możliwy sposób. Ta elastyczność jest cechą charakterystyczną dla nas i dlatego jest włączona do logo i naszej nazwy.

Flexxofamilie bp 572x360 px -over ons-

Znasz tę rozpoznawalną rodzinę? Wiesz, co mają z nami wspólnego? Oni są z Barba...., my z Flexxo..... Każdy produkt z rodziny Flexxolutions zaczyna się od tego prefiksu, więc nasze produkty wysokiej jakości są łatwe do rozpoznania!

Logo Flexxolutions XX groot vierkant doorzichtig 512x512 px

Charakterystyczny symbol z podwójnym symbolem XX pomiędzy dwoma łukami można znaleźć na naszych produktach Flexxo. Łuk nad łańcuchem XX symbolizuje nasze pokrycia i dachy. Łuk poniżej XX symbolizuje matę dezynfekcyjną. Połączenie górnego i dolnego łuku odzwierciedla nasze innowacyjne produkty magazynowe.

Historia Flexxolutions

JAKOŚĆ

Chcemy dostarczać naszym klientom w Europie najlepszy produkt. Wierzymy, że jakość produktu jest optymalnie gwarantowana poprzez utrzymanie całego łańcucha dostaw pod naszym własnym kierownictwem. Do produkcji systemów tekstylnych posiadamy certyfikat KIWA zgodnie z dobrze znaną normą jakości ISO 9001:2015.

INNOWACJA

Mamy pasję do innowacji! Codziennie zajmujemy się opracowywaniem nowych produktów i ulepszaniem naszych obecnych produktów. Oprócz ulepszania naszych produktów, zastanawiamy się również, w jaki sposób możemy stale ulepszać naszą produkcję i usługi. To jest to, dla tego wstajemy z łóżka!

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Przyczyniamy się do bardziej zrównoważonego świata na różne sposoby. Nasze gazoszczelne dachy przyczyniają się do zrównoważonego wytwarzania energii. Nasze maty dezynfekcyjne chronią przed chorobami w środowiskach, w których uprawia się rośliny i produkuje żywność, a nasze dachy silosów przyczyniają się do zmniejszenia emisji CO2 przez rolników.

ZAANGAŻOWANIE

We współpracy z UNICEF i francuskim MSF stworzyliśmy program FlexxoWASH, składający się z produktów związanych z wodą, sanitacją i higieną. Jesteśmy w stanie szybko dostarczyć te produkty do miejsc, w których aspekty te mają kluczowe znaczenie, takich jak obozy dla uchodźców w czasie suszy i wojny.

ustanowienie

Czterej założyciele firmy Flexxolutions spotkali się w 2012 r. z pasją stworzenia innowacyjnej firmy z branży tekstyliów technicznych.

Od 2013 roku posiadamy certyfikaty KIWA-KOMO na dachy silosów i worki na obornik oraz certyfikat procesu KIWA na obróbkę wszystkich folii plastikowych.

Ostateczny zwycięzca! Jury stwierdziło, że jesteśmy najlepsi, jeśli chodzi o opracowanie dobrej technologii platformowej, którą z powodzeniem stosujemy w różnych produktach i na różnych rynkach.

Flexxolutions otrzymuje normę jakości ISO 9001:2015. Jest to międzynarodowy standard dla systemów zarządzania jakością.

PRZEENIESIENIE

Ze względu na wzrost i sukces, zakład produkcyjny przenosi się do nowej, zrównoważonej hali o większej wydajności w Bad Bentheim w Niemczech, a biuro przenosi się do większego budynku w Oldenzaal w Holandii.

NAJWIĘKSZY DACH SILOSU

W tym roku zaprojektowaliśmy, wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy największy dach silosu (54 m) w Europie.

INNOWACJE DEZYNFEKCJI

W 2018 roku nasza najnowsza innowacja – mata dezynfekcyjna z w pełni automatyczną pracą za pomocą czujników – została z powodzeniem wprowadzona do użytku przez hodowcę w Zuid-Holland.

PANELE SŁONECZNE

Z większą dbałością o zrównoważony rozwój i środowisko naturalne, zrealizowano instalację solarną z 382 panelami słonecznymi, która zaopatruje biura w Oldenzaal i Bad Bentheim w ekologiczną energię elektryczną.

Mata do pielęgnacji kopyt zwierząt kopytnych

Opracowanie maty do pielęgnacji racic w celu leczenia chorób racic Mortellaro.

Izolowana termicznie kopuła

Zewnętrzna membrana Flexxodomer jest wyposażona w folię odblaskową, która ogranicza straty ciepła.

Paraboliczny dach silosu

Dach o wklęsłym kształcie, zaprojektowany i wykonany tak, aby optymalnie przenosić naprężenia z dachu na słup centralny i ścianę silosu pod obciążeniem.

Nowa hala produkcyjna

Rozbudowa naszego zakładu produkcyjnego o neutralną energetycznie halę produkcyjną z pompami ciepła i aż 472 panelami słonecznymi.

Izolowana termicznie kopuła

Wewnętrzna membrana Flexxodomer jest pokryta warstwą pianki izolacyjnej, która ogranicza straty ciepła.

Tworzymy jeszcze bardziej innowacyjne produkty, które sprawiają, że świat staje się lepszy!

Scroll to Top