FLEXXOTANK

FLEXXOTANK

ZBIORNIK MAGAZYNUJĄCY CIECZ

Flexxotank jest elastycznym zbiornikiem magazynowym, który może być używany do przechowywania prawie każdego rodzaju cieczy. Optymalna folia jest określana na podstawie specyfikacji technicznych. Ta torba do przechowywania została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną żywotność w każdych warunkach, a tym samym optymalny okres zwrotu dla naszych klientów. Umożliwiamy wybór najlepszego materiału, dzięki zastosowaniu sprawdzonych komponentów oraz certyfikowanej produkcji i montażu. Główną zaletą Flexxotank jest to, że nie wymaga on żadnej instalacji. Rozwijają się i są gotowe do użycia! Flexxotank jest również stosowany w naszych zestawach pęcherza moczowego, zbiornikach wody pitnej, w tym w stojakach kranowych i narzędziach, które dostarczamy do UNICEF.

ZBIORNIK DO PRZECHOWYWANIA CIECZY

Flexxotank to elastyczny zbiornik magazynowy, który może być stosowany do przechowywania niemal każdego rodzaju cieczy. Optymalna folia jest określana w zależności od specyfikacji technicznej. Ten worek magazynowy został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną żywotność, a tym samym optymalny czas zwrotu kosztów dla naszych klientów w każdych warunkach. Jest to możliwe dzięki najlepszemu doborowi materiałów, zastosowaniu sprawdzonych komponentów oraz certyfikowanej produkcji i montażowi. Wielką zaletą Flexxotank jest to, że nie wymaga on żadnej instalacji. Rozwijamy i jesteśmy gotowi do użycia! Flexxotank jest również wykorzystywany w naszych zestawach z pęcherzem, magazynach wody pitnej wraz ze stojakami na krany oraz narzędziach, które dostarczamy między innymi do UNICEF-u.

Een grote, zwarte Jeep is op een Flexxotank geplaatst om te laten zien hoe sterk deze opslagtank is

dlaczego Flexxotank zamiast zwykłego zbiornika magazynowego?

DLACZEGO FLEXXOLUTIONS?

Posiadamy cały łańcuch sprzedaży, badań i rozwoju, inżynierii projektowej, produkcji i montażu we własnym zakresie. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość w najlepszej cenie.

Życzenia klientów są dla nas najważniejsze. Dzięki naszemu projektowi podstawowemu nasi eksperci opracowują Państwa projekt, co zapewnia optymalny projekt przy możliwie najmniejszej inwestycji.

Oprócz naszych ekspertów ds. sprzedaży zatrudniamy również inżynierów mechaników, specjalistów ds. tekstyliów i technologów chemicznych, jak również wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie produkcji, montażu i administracji, aby zapewnić Państwu najlepsze doradztwo.

Z nami każdy projekt jest szyty na miarę, co zapewnie optymalne rozwiązanie.

Od dziesięcioleci wprowadzamy innowacje w tekstyliach technicznych, znamy rynek i możliwości jak żaden inny. W pełni udostępniamy tę wiedzę naszym Klientom.

SPECYFIKACJE FLEXXOTANK

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z Hubert:

Scroll to Top