FLEXXOLINER

FLEXXOLINER

truckliner

Truckliner jest systemem magazynowania, który umożliwia wydajny transport lekkich granulatów lub granulatów z tworzyw sztucznych. Flexxoliner jest przystosowany do środków transportu, takich jak ciężarówka, przyczepa lub kontener morski i może być łatwo zawieszony od wewnątrz. Na podstawie materiału, który ma być transportowany, dobierany jest odpowiedni materiał. Flexxoliner został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną żywotność w każdych warunkach, a tym samym optymalny okres zwrotu dla naszych klientów. Umożliwiamy to, wybierając najlepszy wybór materiału, stosując sprawdzone komponenty i certyfikowaną produkcję.

Truckliner EPS z dmuchawą. Jest on często stosowany w przypadku produktów, które wymagają transportu pyłoszczelnego lub niskopyłowego. Wyściółka może być postrzegana jako wewnętrzny silos w samochodach ciężarowych lub kontenerach i jest w pełni wykonana na zamówienie.

DLACZEGO FLEXXOLINER ZAMIAST KONWENCJONALNEGO MAGAZYNOWANIE?

DLACZEGO FLEXXOLUTIONS?

Posiadamy cały łańcuch sprzedaży, badań i rozwoju, inżynierii projektowej, produkcji i montażu we własnym zakresie. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość w najlepszej cenie.

Życzenia klientów są dla nas najważniejsze. Nasi eksperci korzystają z naszego podstawowego projektu, aby zaprojektować Twój projekt. Zapewnia to optymalny projekt przy jak najmniejszej inwestycji.

Oprócz naszych ekspertów ds. sprzedaży zatrudniamy również inżynierów mechaników, specjalistów ds. tekstyliów i technologów chemicznych, jak również wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie produkcji, montażu i administracji, aby zapewnić Państwu najlepsze doradztwo.

Z nami każdy projekt jest szyty na miarę, co zapewnia optymalne rozwiązanie.

Od dziesięcioleci wprowadzamy innowacje w tekstyliach technicznych, znamy rynek i możliwości jak żaden inny. W pełni udostępniamy tę wiedzę naszym Klientom.

specyfikacji flexxoliner

MASZ PYTANIA?

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z Anneke:

Scroll to Top