FLEXXObag

FLEXXObag

WOREK NA GNOJOWICE | PRZECHOWYWANIE DUŻEJ OBJĘTOŚCI

Flexxobag został zaprojektowany przez Flexxolutions tak, aby zapewnić maksymalną żywotność w każdych okolicznościach, a tym samym optymalny czas zwrotu dla naszych klientów. Umożliwiamy to poprzez stosowanie najlepszych materiałów na rynku, stosowanie sprawdzonych komponentów oraz certyfikowanej produkcji i montażu. Flexxobag to worek do przechowywania dużych objętości, od 100 do 7.000 m3 . Specjalna mocna folia 1100 gr/m² (certyfikowana przez KIWA) jest używana do przechowywania płynów, takich jak gnojowica, odpad przefermentowany lub woda.

DLACZEGO FLEXXOBAG ZAMIAST ZWYKŁEGO WORKA NA GNOJOWICE?

DLACZEGO FLEXXOLUTIONS?

Posiadamy cały łańcuch sprzedaży, badań i rozwoju, inżynierii projektowej, produkcji i montażu we własnym zakresie. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość w najlepszej cenie.

Życzenia klientów są dla nas najważniejsze. Nasi eksperci korzystają z naszego podstawowego projektu, aby zaprojektować Twój projekt. Zapewnia to optymalny projekt przy jak najmniejszej inwestycji.

Oprócz naszych ekspertów ds. sprzedaży zatrudniamy również inżynierów mechaników, specjalistów ds. tekstyliów i technologów chemicznych, jak również wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie produkcji, montażu i administracji, aby zapewnić Państwu najlepsze doradztwo.

Z nami każdy projekt jest na miarę, co trzyma nas na nogach i zapewnia Ci najlepszą torbę na obornik!

Od dziesięcioleci wprowadzamy innowacje w tekstyliach technicznych, znamy rynek i możliwości jak żaden inny. W pełni udostępniamy tę wiedzę naszym Klientom.

Specyfikacji FLEXXOBAG

MASZ PYTANIA?

Chcesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z Hubert:

Voor de opslag van mest biedt Flexxobag de mestzak Flexxobag. Zoek je opslag voor vloeistoffen of abulkgoederen? lees dan hier verder.
Scroll to Top