Flexxosilo

flexxosilo

Potrzebujesz (elastycznego) silosu na worki tekstylne do przechowywania? Odkryj Flexxosilo! Ten tekstylny worek lub silos „wisi” na ramie i jest idealny do przechowywania i transportu lekkich towarów masowych. Silos jest szybki i łatwy w montażu, nawet w trudno dostępnych miejscach i szczególnie nadaje się do wnętrz. W przypadku ramy, w zależności od wymiarów i maksymalnej masy luzem, wybieramy spośród ocynkowanej stalowej ramy rurowej lub ramy profilowej dostosowanej do potrzeb klienta (ocynkowanej lub powlekanej). Flexxosilo jest dostępny w czterech wariantach, jako wersja stała i/lub mobilna (ewentualnie składana). Ten silos workowy nadaje się do przechowywania i transportu wszelkiego rodzaju lekkich towarów masowych, takich jak wiele materiałów ziarnistych, spienionych granulek i wiórów (EPS, EPE, EPP) oraz małych części z tworzyw sztucznych (nakrętki, butelki). Tkanina używana w produkcji zależy od potrzeb i zastosowania. Flexxosilo został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną żywotność, a tym samym optymalny zwrot z inwestycji dla naszych klientów w każdych okolicznościach. Jest to możliwe dzięki najlepszemu doborowi materiałów, zastosowaniu sprawdzonych komponentów oraz certyfikowanej produkcji i montażu.

DLACZEGO FLEXXOSILO ZAMIAST SILOSU KIESZONKOWEGO?

DLACZEGO FLEXXOLUTIONS?

Posiadamy cały łańcuch sprzedaży, badań i rozwoju, inżynierii projektowej, produkcji i montażu we własnym zakresie. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość w najlepszej cenie.

Życzenia klientów są dla nas najważniejsze. Nasi eksperci korzystają z naszego podstawowego projektu, aby zaprojektować Twój projekt. Zapewnia to optymalny projekt przy jak najmniejszej inwestycji.

Oprócz naszych ekspertów ds. sprzedaży zatrudniamy również inżynierów mechaników, specjalistów ds. tekstyliów i technologów chemicznych, jak również wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie produkcji, montażu i administracji, aby zapewnić Państwu najlepsze doradztwo.

Z nami każdy projekt jest wykonywany na miarę, co pozwala nam trzymać się na nogach i zapewnia Państwu najlepszy silos magazynowy!

Od dziesięcioleci wprowadzamy innowacje w tekstyliach technicznych, znamy rynek i możliwości jak żaden inny. W pełni udostępniamy tę wiedzę naszym Klientom.

specyfikacji flexxosilo

MASZ PYTANIA?

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z Joyce:

RODZAJE

Ten poręczny system przechowywania jest dostępny w czterech wariantach. Flexxosilo S i F są w układzie stałym, a Flexxosilo SM i SMC są mobilne i/lub składane.

Lock

FLEXXOSILO s

STAŁY UKŁAD ZE STOŻKIEM

Flexxosilo składa się z torby do przechowywania wykonanej z tkaniny, która jest określana w zależności od zastosowania i wymagań użytkownika. Ponadto Flexxosilo jest dostarczane z ramą, która jest wykonywana na wymiar. Rama wykonana jest z ocynkowanych (galwanizowanych) rur stalowych lub wykonanych na zamówienie malowanych lub powlekanych ram profilowych. Worek silosowy może być połączony z dowolnym systemem wylotowym i może być wyposażony w różnego rodzaju akcesoria, takie jak włazy rewizyjne, zamki inspekcyjne, przedziały, przejścia i schody. Zachęcamy do zasięgnięcia porady!

Wheel

flexxosilo SM

MOBIEL

Rynek zapytał, czy moglibyśmy opracować również wariant mobilny. W ten sposób powstało mobilne Flexxosilo. Ta torba do przechowywania jest oparta na wcześniej znanym Nicosilo, który można złożyć za pomocą specjalnej ramy. Rama jest na kółkach, dzięki czemu ta wersja jest łatwa do przenoszenia. Sprawia to, że torba doskonale nadaje się do tymczasowego przechowywania towarów masowych, które muszą być transportowane, na przykład, lub towarów masowych używanych w różnych lokalizacjach.

Wheel

flexxosilo SMC

MOBILNY I SKŁADANY

Oprócz potrzeby mobilnego Flexxosilo, istnieje również duże zapotrzebowanie na mobilny i składany wariant w jednym. Stąd stworzenie mobilnego i składanego Flexxosilo. Można go złożyć za pomocą specjalnej ramy. Rama jest na kółkach, dzięki czemu ten wariant jest łatwy do przenoszenia. Sprawia to, że torba, jak również wariant mobilny, doskonale nadaje się jako tymczasowe miejsce przechowywania towarów masowych, które muszą być transportowane, na przykład, lub towarów masowych używanych w różnych lokalizacjach.

Lock

flexxosilo F

SILOS Z PŁASKIM DNEM

Oprócz Flexxosilo ze stożkiem oferujemy również tak zwany silos z płaskim dnem, z zamkiem błyskawicznym jako drzwiami dostępowymi. Jest to idealne rozwiązanie, gdy wymagana jest duża pojemność magazynowa, ale w obszarze przechowywania jest niewielka wysokość. Podłoga nie wymaga żadnych specjalnych urządzeń, a silos jest łatwy w montażu i przenoszeniu. Tkaniny poliestrowe są oddychające, przewodzące (antystatyczne), odporne na zużycie i nie wymagają konserwacji. Rama nośna to solidny, modułowy system w pełni ocynkowanych rur stalowych i zacisków rurowych. Możemy również zapewnić transport pneumatyczny w celu wdmuchiwania kulek izo EPS z ciężarówki do silosu i z silosu do przyczepy, autobusu lub ciężarówki na zasadzie „pod klucz”. Powietrze transportowe może opuścić silos przez przepuszczający powietrze dach (system samowentylacji).

Scroll to Top