FLEXXOCAM

FLEXXOCAM

POMIAR WYCIEKU GAZU

Wyciek biogazu? Flexxolutions rozwiązuje ten problem! Możemy zmierzyć wyciek (bio)gazu za pomocą ultranowoczesnej kamery gazowej i w razie potrzeby zgłosić go i/lub naprawić. Od kilku lat firma Flexxolutions jest w posiadaniu jednej z najnowocześniejszych kamer gazowych dostępnych obecnie na rynku – kamery gazowej FLIR 320. Umożliwia nam to przeprowadzenie pomiarów wycieku (bio)gazu, a w razie potrzeby sporządzenie raportu z badań, zawierającego filmy i zdjęcia z wycieków oraz porady dotyczące ewentualnych napraw. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie określić, czy i gdzie w Państwa instalacji występują nieszczelności biogazu. Możemy to zrobić dla dachów oraz, w razie potrzeby, dla wszystkich dostępnych nadziemnych rur i armatury. Możemy również zlecić technikowi przyjazd, który natychmiast przeprowadzi ewentualne naprawy.

DLACZEGO FLEXXOLUTIONS?

Posiadamy cały łańcuch sprzedaży, badań i rozwoju, inżynierii projektowej, produkcji i montażu we własnym zakresie. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość w najlepszej cenie.

Życzenia klientów są dla nas najważniejsze. Nasi eksperci korzystają z naszego podstawowego projektu, aby zaprojektować Twój projekt. Zapewnia to optymalny projekt przy jak najmniejszej inwestycji.

Oprócz naszych ekspertów ds. sprzedaży zatrudniamy również inżynierów mechaników, specjalistów ds. tekstyliów i technologów chemicznych, jak również wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie produkcji, montażu i administracji, aby zapewnić Państwu najlepsze doradztwo.

Z nami, każdy projekt jest wykonywany na miarę, co trzyma nas na nogach i zapewnia najlepszy pomiar!

Od dziesięcioleci wprowadzamy innowacje w tekstyliach technicznych, znamy rynek i możliwości jak żaden inny. W pełni udostępniamy tę wiedzę naszym Klientom.

WRAŻENIA Z POMIARU WYCIEKU (BIO)-GAZU

Sprawdź tutaj wykonanie pomiaru!

Szukasz magazynu gazu lub gazoszczelnego pokrycia?
UCHWYT NA FLEXXOSHERE

Zbiornik Flexxosphere został opracowany z myślą o przechowywaniu gazu powstałego z odpadów organicznych w oczyszczalni ścieków lub biogazowni.

FLEXXOCOVER GAZOSZCZELNY DACH SILOSU

Gazoszczelna wersja Flexxocover zapewnia swoją gazoszczelność dzięki gazoszczelnej konstrukcji kalenicy, włazów i przejścia z dachu silosu na ścianę silosu.

FLEXXODOMER DWUWARSTWOWY DACH BIOGAZOWY

FlexxoDOMER –DOuble MEmbrane Roof; DOMER– to dwuwarstwowy lub dwumembranowy dach biogazowy, często stosowany w przemyśle biogazowym.

Scroll to Top