FLEXXOmat

FLEXXOMAT

FLEXXOMAT

MATA DO DEZYNFEKCJI

Mata dezynfekcyjna Flexxolutions dla ludzi, transportu wewnętrznego i pojazdów zapobiega rozprzestrzenianiu się mikroorganizmów i brudu. Praktyczne rozwiązanie w miejscach, gdzie rosną uprawy i produkowana lub pakowana jest żywność. Mata dezynfekuje wszystko, z czym ma kontakt, od opon wózków widłowych i kół wózków po podeszwy butów pracowników. Unikalna, opatentowana konstrukcja zapewnia łatwy montaż i możliwość przemieszczania maty w zależności od potrzeb. Przetworzona stal nierdzewna w macie dezynfekcyjnej zapewnia, że mata pozostaje w pożądanej pozycji. Flexxomat jest dostępny zarówno w wymiarach standardowych, jak i specyficznych dla klienta.

MATA DO DEZYNFEKCJI

Mata dezynfekcyjna Flexxolutions dla ludzi, transportu wewnętrznego i pojazdów zapobiega rozprzestrzenianiu się mikroorganizmów i brudu. Praktyczne rozwiązanie w miejscach, gdzie uprawia się rośliny i produkuje lub pakuje żywność. Mata dezynfekuje wszystko, co ma z nią kontakt, od kół wózków widłowych i jezdnych po podeszwy butów pracowników. Unikalna, opatentowana konstrukcja zapewnia łatwą instalację i możliwość przemieszczania maty w zależności od potrzeb. Stal nierdzewna, z której wykonana jest mata dezynfekcyjna zapewnia, że mata pozostaje w pożądanej pozycji. Flexxomat jest dostępny w rozmiarach standardowych i niestandardowych.

Een heftruck die over een Flexxomat rijdt om banden te desinfecteren

DLACZEGO FLEXXOMAT ZAMIAST REGULARNEJ METODY DEZYNFEKCJI?

DLACZEGO FLEXXOLUTIONS?

Posiadamy cały łańcuch sprzedaży, badań i rozwoju, inżynierii projektowej, produkcji i montażu we własnym zakresie. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość w najlepszej cenie.

Życzenia klientów są dla nas najważniejsze. Nasi eksperci korzystają z naszego podstawowego projektu, aby zaprojektować Twój projekt. Zapewnia to optymalny projekt przy jak najmniejszej inwestycji.

Oprócz naszych ekspertów ds. sprzedaży zatrudniamy również inżynierów mechaników, specjalistów ds. tekstyliów i technologów chemicznych, jak również wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie produkcji, montażu i administracji, aby zapewnić Państwu najlepsze doradztwo.

Z nami każdy projekt jest tworzony na miarę, co pozwala nam trzymać się na nogach i dostarcza najlepszą matę dla Ciebie!

Od dziesięcioleci wprowadzamy innowacje w tekstyliach technicznych, znamy rynek i możliwości jak żaden inny. W pełni udostępniamy tę wiedzę naszym Klientom.

SPECYFIKACJE FLEXXOMAT

MASZ PYTANIA?

A może chcesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z Joyce:

Flexxomat markten horticulture 900x422 px -desinfectiemat-

PROBLEM Z CAŁKOWITĄ UTYLIZACJĄ?

Czy chcieliby Państwo zrobić coś przeciwko rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych mikroorganizmów i brudu oraz aby wypełnienie maty dezynfekcyjnej było zawsze zabezpieczone i zadbane? W takim razie mamy dla Ciebie rozwiązanie. Flexxomat, mata dezynfekcyjna firmy Flexxolutions, posiada wewnętrzny tunel dystrybucji cieczy. W połączeniu z monitorującą pompą Flexxo, mata jest automatycznie (ponownie) napełniana. Automatyczne napełnianie maty zapewnia nieprzerwaną pracę i zapobiega marnowaniu cennego środka dezynfekcyjnego. Wewnętrzny tunel dystrybucji cieczy pozwala również na skuteczne czyszczenie maty dezynfekcyjnej od wewnątrz (płukanie czystą wodą lub środkiem dezynfekcyjnym przy pomocy pompy).

 

  • Flexxomat może być wyposażony w wewnętrzny tunel dystrybucji płynów oraz unikalny czujnik przewodności. W połączeniu z monitorującą pompą Flexxo mata jest napełniana całkowicie automatycznie. W pełni automatyczne napełnianie maty zapewnia nieprzerwaną pracę i zapobiega marnowaniu drogich środków dezynfekujących. Wewnętrzny tunel dystrybucji płynów oferuje również możliwość efektywnego czyszczenia maty od wewnątrz (płukanie sterowane pompą przy użyciu czystej wody lub środka dezynfekującego).
gieter fully manual

RĘCZNE NAPEŁNIANIE

Flexxomat może być ręcznie napełniany środkiem dezynfekującym. Każdy Flexxomat jest dostępny w rozmiarach standardowych i dostosowanych do potrzeb klienta.

Meter half automatic

automatyczne napełnianie

Flexxomat jest wyposażony w tunel dystrybucji płynów oraz pompę, w której środek dezynfekujący jest uzupełniany w określonych odstępach czasu.

gieter fully manual

napełnianie ręczne

W wersji podstawowej Flexxomat jest ręcznie napełniany środkiem dezynfekującym. Każdy Flexxomat jest dostępny w wymiarach standardowych i dostosowanych do potrzeb klienta.

Meter half automatic

automatyczne napełnianie

Flexxomat jest wyposażony w tunel rozprowadzający płyn oraz pompę, która uzupełnia środek dezynfekujący w ustalonych odstępach czasu.

sensor groen

w pełni automatyczne napełnianie

W pełni automatyczna wersja Flexxomatu zajmuje się wszystkim. Czujniki uzupełniają matę środkiem dezynfekującym w odpowiednim momencie.

OPCJE | AKCESORIA

Dostępne są różne akcesoria, które jeszcze bardziej ułatwiają korzystanie z Flexxomat. Na przykład, można rozszerzyć Flexxomat o jednostkę mobilną. Urządzenie to jest wyposażone w płytę dozującą ze stali nierdzewnej, do której można przymocować Flexxopomp lub Flexxoturi, pojemnik umożliwiający przechowywanie (rozcieńczonego) środka dezynfekcyjnego oraz ewentualnie uchwyt na mydło, za pomocą którego można stworzyć całkowicie mini stację dezynfekcji. Pompy dozujące – Flexxopomp i Flexxoturi – są dostępne zarówno u nas, jak i u Flexxomat. Zapytaj nas o możliwości, które najlepiej pasują do Twojej sytuacji!

Flexxomat flexxotrolley met venturi pomp en verrijdbare unit 425x800 px -desinfectiemat-
Flexxotrolley

Flexxotrolley jest mobilną jednostką dezynfekcyjną, która może być używana w połączeniu z matą dezynfekcyjną Flexxomat. Dzięki temu urządzeniu wszystkie akcesoria ułatwiające obsługę i konserwację Flexxomat są kompletne.

PASUJĄCE POMPY DOZUJĄCE
Flexxomat doseerpomp Flexxopomp conduct 400x400 px -desinfectiemat-
Flexxopomp conduct
do maty prowadzącej

Flexxopomp Conduct jest specjalnie zaprojektowany do maty prowadzącej i zapewnia napełnianie sterowane czujnikami. Czujniki w macie wyczuwają, kiedy środek dezynfekcyjny powinien być podany przez pompę Flexxo.

Flexxomat doseerpomp Flexxoturi 400x400 px -desinfectiemat-
Flexxoturi
Z WODNYM LICZNIKIEM CZASU

Flexxoturi to napędzana wodą pompa venturi, która zasysa koncentrat dezynfekujący z pojemnika Flexxocontainer z wodą w odpowiedniej proporcji (ustawionej na %) i w ten sposób pompuje rozcieńczony środek dezynfekcyjny do maty.

Flexxomat doseerpomp Flexxopomp 400x400 px -desinfectiemat-
Flexxopomp
Z CZASEM

Flexxopomp jest pompą elektryczną, która pompuje rozcieńczony środek dezynfekcyjny z pojemnika Flexxocontainer do maty za pomocą perystaltycznych ruchów węża. Ta pompa jest sterowana przez wyłącznik czasowy.

Flexxomat doseerpomp Flexxopomp conduct 400x400 px -desinfectiemat-
Flexxopomp conduct
DO CELÓW MATY PROWADZĄCEJ

Flexxopomp Conduct jest specjalnie zaprojektowany dla maty prowadzącej i zapewnia kontrolowane czujnikowo napełnianie. Czujniki w macie odczuwają, że środek dezynfekcyjny musi być podawany przez Flexxopump.

Scroll to Top